Cyklopotulky ponad Hnúšťu
Zdroj: Mesto Hnúšťa

Turistické informačné centrá

Turistické informačné centrá a kancelárie Vám prinášajú informácie o športových a kultúrnych zariadeniach, podujatiach, či tipy na výlety v regióne Gemer. Pracovníci turistických informačných kancelárií Vám s ochotou poskytnú informácie o možnostiach trávenia voľného času v mestách a regiónoch Gemera, zabezpečia sprievodcovské služby po mestách s kvalifikovanými turistickými sprievodcami, či bezplatne poskytnú propagačné materiály a orientačné mapy.

 

Ponúkame Vám prehľad turisticko informačných kancelárií nachádzajúce sa v regióne Gemer. Naplánujte si Vašu jedinečnú dovolenku s ich pomocou!

Turisticko-informačná kancelária Rožňava

Turisticko-informačná kancelária Rožňava

Turisticko-informačná kancelária v Rožňave poskytuje návštevníkom informácie z oblasti regiónu, cestovného ruchu, ale i možnosť návštevy dominanty námestia - Mestskej veže a mnoho iného.

Rožňava
Informačné stredisko Muráň

Informačné stredisko Muráň

Získate tu základné informácie o prírodných hodnotách Národného parku Muránska planina, typy na výlety, ale i suvenír na pamiatku, či chemicky neošetrené a bezpečné krmivo pre sysle na neďalekých Bielych Vodách.

Muráň
Turistické Informačné Centrum Revúca

Turistické Informačné Centrum Revúca

TIC Revúca poskytuje bezplatné poskytovanie informácií o meste a regióne, o kultúrnych, spoločenských a športových podujatiach. Sezónne patrí k službám infocentra prevádzkovanie Kaviarne národovcov.

Revúca
Turistické Informačné Centrum Hnúšťa

Turistické Informačné Centrum Hnúšťa

Turistické informačné centrum sídli vo vestibule Domu kultúry Jána Francisciho Rimavského. Pre ľahšie spoznávanie mesta a jeho širšieho okolia ponúka sezónne zapožičiavanie bicyklov a E-bikeov. V lete premáva cyklobus z Hnúšte do Národného parku Muránska planina.

Hnúšťa
Mestské turistické informačné centrum Tisovec

Mestské turistické informačné centrum Tisovec

Získate tu cenné tipy na túry a výlety v okolí. Pracovníci vám tiež budú nápomocní pri výbere ubytovacieho či reštauračného zariadenia.

Tisovec
Turistické Informačné Centrum Rimavská Sobota

Turistické Informačné Centrum Rimavská Sobota

Turistické informačné centrum mapuje atraktivity cestovného ruchu, produkty a podujatia a následne poskytuje tieto informácie občanom a návštevníkom mesta.

Rimavská Sobota